بله تعجب نکنید. عنوان مطلب کاملا درست بود. دنیای نرم افزار های موبایل آن قدر پیشرفت کرده که روز به روز باید انتظار شنیدن ساخته شدن نرم افزار های کامپیوتری برای موبایل باشید. حال آن نرم افزار ساده و سبک باشد و یا مانند نرم افزاری مانند office که خودش یک سی دی کامل است حجیم باشد. کمتر کسی است که مجموعه office از شرکت microsoft را نشناسد. لااقل بیشترین استفاده مردم از این بسته نرم افزاری به خاطر وجود دو نرم افزار بسیار ارزشمند و کاربردی Word , Excel موجود در آن است .
استفاده از این دو نرم افزار لااقل در ایران بیشتر از نرم افزارهای دیگر موجود در این مجموعه است . همان طور که اطلاع دارید نرم افزار word برای تایپ متون و ویرایش و تعویض فونت آن و � و نرم افزار Excel هم برای رسم نمودار و تغییر رنگ آن و � است . اما تا چند وقت پیش تمامی این امکانات برای نسخه کامپیوتری از این نرم افزار بود. اما حالا نسخه تحت موبایل از نرم افزار فوق العاده office برای گوشی های سری 60 و سری 60 ورژن 3 ساخته شده است که در شماره امروز آن را با هر دو نسخه s60 و s603rd از این نرم افزار به همراه کرک برای شما قرار می دهد. توسط نرم افزار word این مجموعه می توانید همانند نسخه کامپیوتری از آن به وبرایش متون خود بپردازید. فکر نمی کنیم احتیاجی به توضیحات بیشتر باشد چون این نرم افزار کاملا شناخته شده است. دانلود کنید و لذت ببرید.

توجه: در داخل فایل زیپ دو فایل جداگانه برای گوشی های سری 60 و سری 60 ورژن 3 وجود دارد. برای کرک کردن گوشی های سری 60 برنامه فایل Office.Patch که در فایل دانلود موجود است را هم بر روی گوشی خود نصب کنید.
برای کرک کردن گوشیهای سری 60 ورژن 3 برنامه فایلkeygen موجود در فایل دانلود را در کامپیوتر خود باز کنید و شماره سریال گوشی خود را در آن بزنید و سریال برای کرک کردن را بگیرید . برای پیدا کردن شماره سریال گوشی خود در صفحه اصلی #06*# را بزنید .
 

لینک دانلود مستقیم (حجم فایل کمتر از یک مگابایت می باشد)
 
رمز فایل: www.mobin-group.com