سلام - ممنون از حضور سبز شما - این وبلاگ جهت دسترسی بهتر دوستان به نرم افزارهای مورد نیاز ساخته شده - لازم به ذکر است منبع خیلی از نوشته ها مجله اینترنتی روزانه میباشد - با تشکر&&&

۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
  ۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
کامپیوتر - موبایل

پنج‌شنبه 1 اسفند‌ماه سال 1387
حذف پیغام آزاردهنده Windows Genuine Advantage Notifications

 

حذف پیغام آزاردهنده


Windows Genuine Advantage Notifications


ویندوز XP

 


 

 

همان طور که مطلعید، مایکروسافت بعد از سرویس پک دوم ویندوز xp، ابزاری را با با نام Windows Genuine Advantage Notifications (ابزار اطلاع رسانی مزیتهای ویندوز اصل)به ویندوز XP افزود .

 

وظیفه اصلی این ابزار تشخیص نسخه کپی غیر مجاز ویندوز و اعلام آن به کاربر است که این کار با ظاهر شدن یک پیام انجام میگیرد.

 

هنگامی که یک کاربر ویندوز تقلبی وارد سیستم میشود پیامی با این مضمون ”به نظر میرسد که شما قربانی دزدی نرم افزار شده اید. مایکروسافت کپی ویندوز موجود در کامپیوتر شما را اصل نمیداند.” دریافت می کند.

 

در ابتدای این پیام چنین گفته شده است که “این اخطار تا زمانی که در کامپیوتر شما از ویندوز اصل استفاده شود، همچنان نمایش داده خواهد شد.” پیام مشابهی هم در فواصل مختلف به صورت pop up از قسمت Tray در Windows taskbar بیرون می آید.

 

اگر شما هم یک رایانه متصل به اینترنت داشته باشید و از قضا اقدام به آپدیت کردن ویندوز xp خود نموده باشید (و یا در صورت روشن بودن اتوماتیک آپدیت ویندوز که به صورت اتوماتیک فایلهای آپدیت را از اینترنت دریافت می کند) حتما با پیغام های آزاردهنده این ابزار برخورد داشته اید.

حتی برخی از دوستان بخاطر همین مشکل مجبور به نصب دوباره ویندوز شده اند!

اما تاکنون برای این مشکل دنبال راه چاره بوده اید ؟

 

جالب اینجاست که اگر جستجوی کوچکی در اینترنت انجام دهید مشاهده خواهید کرد که هزاران نفر همانند شما با این مشکل دسته و پنجه نرم می کنند و در جستجوی راه حلی برای حذف این پیغام های آزاردهنده هستند .

اتفاقا راه حل های متفاوت و گوناگونی هم برای حل این مشکل وجود دارد .

امروز  قصد معرفی یک نرم افزار کوچک و رایگان (به نام Remove WGA 1.2) را دارم که تنها با اجرای آن و یکبار Restart کردن ویندوز، تمامی مشکلات و پیغام های آزاردهنده را حذف خواهد کرد! و نیازی به انجام هیچ کار دیگری ندارید …

به همین راحتی … به همین خوشمزگی!
 

لینک دانلود (حجم فایل حدود یک مگابایت می باشد)

عناوین آخرین یادداشت ها

خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی


اخبار ویژه سیما (20:30)