سلام - ممنون از حضور سبز شما - این وبلاگ جهت دسترسی بهتر دوستان به نرم افزارهای مورد نیاز ساخته شده - لازم به ذکر است منبع خیلی از نوشته ها مجله اینترنتی روزانه میباشد - با تشکر&&&

۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
X
تبلیغات
زولا
  ۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
کامپیوتر - موبایل

دوشنبه 26 اسفند‌ماه سال 1387
نرم افزار قدم شمار، کالری سنج و مسافت سنج نوکیا برای موبایل شما

نرم افزار قدم شمار، کالری سنج


و مسافت سنج نوکیا برای موبایل شما !

 

 

نرم افزاری که امروز خدمتتان معرفی می کنم یکی از پرطرفدارترین نرم افزارهای نوکیا در زمینه شتاب سنج هست و اگر شما هم یکی از گوشی های N95, N95 8GB, N82, N93i, 6210, N79, N85, N96 و ۵۸۰۰ نوکیا را دارید توصیه می کنم حتما این نرم افزار را به روی گوشیتان نصب نمایید.
اما کار این نرم افزار این است که به وسیله شتاب سنج گوشی , تعداد قدم های شما را محاسبه و بر این اساس میزان کالری مصرفی شما در طول روز / هفته و ساعت های مختلف و همینطور میزان مسافتی که شما راه رفته اید را نشان می دهد . نحوه محاسبه این آمار و ارقام بر اساس تکانه هایی که شما هنگام قدم زدن دارید می باشد بدین صورت که این تکانه ها به گوشی شما منتقل شده و این نرم افزار به صورت هوشمند تعداد قدم ها را محاسبه می نماید. البته شما برای محاسبه دقیق میزان کالری مصرفی وزن خود را به نرم افزار داده تا با تخمین میزان کالری بر اساس وزنتان عدد دقیق تری به شما دهد. ضمنا همانطور که در عکس های بالا می بینید این نرم افزار آمار خود را به صورت شماتیک و نموداری ارائه می دهد و برای مثال به شما می گوید در کدام روز از هفته انرژی بیشتری مصرف کرده اید و یا قدم های بیشتری زده اید .


لینک دانلود مستقیم (حجم فایل حدود یک مگابایت می باشد)

رمز فایل: www.mobin-group. com

 

 


عناوین آخرین یادداشت ها

خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی


اخبار ویژه سیما (20:30)