سلام - ممنون از حضور سبز شما - این وبلاگ جهت دسترسی بهتر دوستان به نرم افزارهای مورد نیاز ساخته شده - لازم به ذکر است منبع خیلی از نوشته ها مجله اینترنتی روزانه میباشد - با تشکر&&&

۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
X
تبلیغات
رایتل
  ۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
کامپیوتر - موبایل

سه‌شنبه 6 آذر‌ماه سال 1386
رباعیات خیام برای موبایل

 

دنیای موبایل

رباعیات خیام برای موبایل


این نرم افزار شامل رباعیات خیام برای گوشی های موبایل با فرمت جاوا می باشد که بر روی اکثر گوشی ها نصب می شود. این مجموعه شامل 162 رباعی می باشد. این برنامه توانایی نمایش گرافیکی حروف را دارد و به همین دلیل نیاز به پشتیبانی گوشی از زبان فارسی ندارد. در این برنامه می توانید فونت را در 10 حالت از نظر نوع و اندازه انتخاب کنید تا بهترین نمایش را به تناسب گوشی خود داشته باشید. این برنامه جهت بهینه سازی به گونه ای تهیه شده است که شکل هر حرف را یک بار می سازد و چرخش در بین رباعی ها باعث افزایش سرعت برنامه می شود و در صورت دوباره اجرا شدن برنامه یا تغییر فونت شکل گرافیکی آن دوباره ساخته می شود زمان نشان دادن " ... loading " برنامه با توجه به نوع گوشی از حدود کسری از ثانیه تا چندین ثانیه به طول می کشد.

لینک دانلود
 
رمز فایل: www.mobin-group. com
 

نکته: فایل مورد نظر بصورت فشرده با پسوند های Zip یا Rar میباشد. لذا بعد از دریافت فایل ، آن را از حالت فشرده خارج و سپس با استفاده از دستگاه بلوتوث یا کابل و یا دستگاه کارت ریدر برروی گوشی موبایل خود Install نمایید.

 


عناوین آخرین یادداشت ها

خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی


اخبار ویژه سیما (20:30)