سلام - ممنون از حضور سبز شما - این وبلاگ جهت دسترسی بهتر دوستان به نرم افزارهای مورد نیاز ساخته شده - لازم به ذکر است منبع خیلی از نوشته ها مجله اینترنتی روزانه میباشد - با تشکر&&&

۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
X
تبلیغات
رایتل
  ۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
کامپیوتر - موبایل

سه‌شنبه 25 اردیبهشت‌ماه سال 1386
Nosrat 90 Days

 

 

Nosrat 90 Days - Learning English

آموزش زبان نصرت در 90 روز برای دانلود
حتما تا به حال به اینگونه تبلیغات در بعضی سایت های مختلف فارسی زبان برخورد کردید "آموزش زبان نصرت" ،"آموزش زبان در 90 روز" و.... بله این یک روش موثر است که شیوه آن به شکل تمرین و تکرار است که برای شروع یادگیری زبان انگلیسی خیلی موثر است و بدون اینکه به خود فشاری وارد کنید می توانید زبان محاوره ای را بیاموزید.
این بسته آموزشی از 4 CD تشکیل شده است که شامل 90 ترک 30 دقیقه ای با فرمت MP3 می باشد که روزی 1 عدد از آنها را باید گوش کنید حجم هر کدام از آنها حدودا 5 مگابایت و حجم کل مجموعه تقریبا 450 مگابایت است.
این مجموعه قبلا هم برای دانلود در دیگر سایتها پخش شده بوده  ولی به دلیل اینکه خیلی از دوستان تقاضا کرده بودند این مجموعه را قرار دادیم.
پیشنهاد می کنیم حتما دانلود کنید کسانی که از اینترنت کم سرعت استفاده می کنند با دانلود فقط روزی 1 درس با حجم 5 مگابایت در عرض 90 روز می توانند کل مجموعه را دانلود کنند بدون اینکه اذیت بشید.

برای دانلود و دیدن جزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید...

 


عناوین آخرین یادداشت ها

خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی


اخبار ویژه سیما (20:30)