سلام - ممنون از حضور سبز شما - این وبلاگ جهت دسترسی بهتر دوستان به نرم افزارهای مورد نیاز ساخته شده - لازم به ذکر است منبع خیلی از نوشته ها مجله اینترنتی روزانه میباشد - با تشکر&&&

۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
X
تبلیغات
رایتل
  ۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
کامپیوتر - موبایل

پنج‌شنبه 20 اردیبهشت‌ماه سال 1386
حذف کننده ابزارهای کاربردی نصب شده بر روی سیستم

 

نرم افزار PC

Advanced Uninstaller Pro 8.1


یکی از برترین نرم افزارهای حذف کننده ابزارهای کاربردی

نصب شده بر روی سیستم !

 

یکی از نرم افزارهای رایج پاکسازی سیستم، ابزارهای حذف کننده برنامه کاربردی نصب شده بر روی سیستم یا Uninstaller ها هستند که در سیستم عامل ویندوز نیز به عنوان یک ابزار کمکی و بسیار مفید در تمامی نسخه های ویندوز در میان ابزارهای بخش کنترلی سیستم عامل یا Control Panel به عنوان بخش Add/Remove Programs وجود داشته اند . ولی مطمئنا این ابزار کمکی ویندوز مانند بسیاری ابزارهای دیگر نمی توان بهترین این حرفه باشد و ابزارهای تخصصی دیگری نیز برای این امر توسط شرکت های مختلف کوچک و بزرگ نرم افزاری ساخته شده اند که با در برگیری بعد وسیعتری از نرم افزارهای کاربردی نصب شده و جزئیات مرتبط با آنها و دادن امکانات مختلف کار کاربر را در امر پاکسازی بسیار ساده تر و بهتر پیش می برد .

یکی از ابزارهای بسیار قدرتمند و قدیمی این امر نرم افزاری از شرکت Innovative Solutions با نام Advanced Uninstaller PRO است که تا کنون 8 نسخه کامل و ده ها نسخه فرعی از این نرم افزار منتشر شده و همواره یکی از برترین ها و کاربر پسندترین نرم افزار از دیدگاه همگان به خصوص منتقدان نرم افزاری بوده است .

از جمله قابلیت های مطرح نرم افزار پاکسازی تمامی رد پاها و عناصر مرتبط با هر نرم افزار نصب شده است چرا که بسیاری از نرم افزار های این چنینی و حتی نرم افزار Uninstaller ویندوز در بسیاری از اوقات پس از پاکسازی فایلها و پوشه های بسیاری را از نرم افزار در سیستم باقی می گذارد، باقی ماندن کلید های رجیستری مرتبط با نرم افزار در رجیستری ویندوز نیز از مشکلات رایج نرم افزارهای مشابه است که Advanced Uninstaller PRO این نقیصه ها را به طور کامل رفع می نماید .

دیگر توانایی های نرم افزار Advanced Uninstaller PRO 8.1 :

- حذف آسان نرم افزار های کاربردی حتی با یک Drag&Drop ساده آیکون و Shortcut نرم افزار به محیط این برنامه .

- مجهز به Startup Manager قدرتمند درونی که علاوه بر دادن اطلاعات کامل در مورد تمامی فایل های موجود در بخش شروع خودکار سیستم، قابلیت ویرایش آنها را نیز برایتان فراهم می کند .

- قابلیت پاکسازی رد پاهای به جا مانده از کارکردن در محیط ویندوز و اینترنت !

- قابلیت پاکسازی رجیستری سیستم توسط ابزار Registry Cleaner مفید داخلی نرم افزار که با چند کلیک ساده امکان از بین بردن تمامی کلید های زاید و مزاحم این بخش حیاتی سیستم عامل را برایتان مهیا می کند .

- سازگاری کامل با نسخه های مختلف ویندوز XP و ویندوز ویستا مایکروسافت !

جزئیات کامل تر به زبان سایت سازنده ....

لینک دانلود (حجم فایل در حدود 16 مگابایت می باشد. کرک برنامه در لینک دانلود گنجانده شده است)
لینک دانلود غیرمستقیم و از سایت رپیدشر می باشد
.
برای آشنایی با نحوه دانلود از سایت رپیدشر (Rapidshare) اینجا را کلیک کنید

 


عناوین آخرین یادداشت ها

خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی


اخبار ویژه سیما (20:30)