سلام - ممنون از حضور سبز شما - این وبلاگ جهت دسترسی بهتر دوستان به نرم افزارهای مورد نیاز ساخته شده - لازم به ذکر است منبع خیلی از نوشته ها مجله اینترنتی روزانه میباشد - با تشکر&&&

۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
  ۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
کامپیوتر - موبایل

یکشنبه 3 شهریور‌ماه سال 1387
گشت و گذار مخفی در وب با Easy Hide IP v1.4


گشت و گذار مخفی در وب با

Easy Hide IP v1.4


همانطو که می دانید گاهی اوقات پیش می آید که می بایست شناسه آی پی خود رو برای ورود به بعضی از سایت ها و یا دانلود بعضی از نرم افزار ها مخفی کرده و به IP دیگری تغییر دهیم این مسئله به خاطر این است تحریم هایی در مورد ایران اعمال شده است که بعضی از سرویس ها و سایت ها مهم دسترسی ایرانیان را محصولات و خدمات خود سد کردند . سرویس ها مانند گوگل که امکان دانلود نرم افزار هایی مانند گوگل ارث را برای ایرانیان محدود کرده و یا یاهو که به تازگی دانلود نرم افزار یاهو مسنجر خود را به رو ایرانیان بست .
Easy Hide IP برنامه ای برای تغییر آی پی می باشد که به شما کمک می کند به راحتی آی پی خود را مخفی کرده و آن را به کشور های دیگر تغییر دهید و به این صورت از تمام محدودیت های ایجاد شده از طرف سایت ها برای کشور ایران عبور کنید و نرم افزار هایی که قبلا نمی توانستید دانلود کنید را به راحتی دانلود کنید و یا به سایت هایی که قبلا اجازه ورود به انها را نداشته اید راه پیدا کنید . شما با کمک آی پی مجازی که از این برنامه خواهید گرفت حتی قادر خواهید بود که محدودیت هایی که از طرف آی اس پی سرویس دهند تان بر شما تحمیل می شود نیز عبور کنید .
 

لینک دانلود (حجم فایل حدود 2 مگابایت می باشد و کرک فایل در داخل فایل زیپ قرار دارد)

رمز فایل: ندارد


عناوین آخرین یادداشت ها

خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی


اخبار ویژه سیما (20:30)