سلام - ممنون از حضور سبز شما - این وبلاگ جهت دسترسی بهتر دوستان به نرم افزارهای مورد نیاز ساخته شده - لازم به ذکر است منبع خیلی از نوشته ها مجله اینترنتی روزانه میباشد - با تشکر&&&

۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
X
تبلیغات
رایتل
  ۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
کامپیوتر - موبایل

یکشنبه 13 مرداد‌ماه سال 1387
نرم افزار Notepad کامپیوتر برای گوشی های سری 60 برای ویرایش فایل


نرم افزار Notepad کامپیوتر برای گوشی های

سری 60 برای ویرایش فایل های متنی


بی شک نرم افزار Notepad که به طور پیش فرض در ویندوز موجود است را دیده اید، نرم افزاری که در تمام نسخه های ویندوز از ویندوز 98 تا ویندوز xp موجود است . توسط این نرم افزار شما می توانید به وبرایش فایل های متنی خود بپردازید . درست است که با نصب نرم افزار word شما دیگر از Notepad ویندوز استفاده نمی کنید اما باز هم این نرم افزار در مواقعی و همچنین در نبود نرم افزار word کار راه انداز می باشد .

همان طور که می دانید در گوشی های سری 60 نوکیا شما تنها قادر به خواندن فایل های متنی آن هم به زبان انگلیسی هستید و پس از باز کردن یک فایل متنی قادر به ویرایش آن یعنی اضافه کردن یا کم کردن چند کلمه یا جمله به آن نیستید . اما امروز نرم افزار Notepad را برای گوشی های سری 60 نوکیا را به شما معرفی می کنیم. این نرم افزار همان طور که در عکس می بینید دقیقا شبیه Notepad ویندوز xp است. توسط این نرم افزار می توانید در گوشی های سری 60 خود اقدام به ویرایش و یا نوشتن یک فایل متنی جدید حتی به زبان فارسی کنید . پس اگر از کسانی هستید که با فایل های متنی مانند txt زیاد سر و کار دارید پیشنهاد می کنیم این نرم افزار فوق العاده را از دست ندهید .

 

لینک دانلود مستقیم (حجم فایل کمتر از یک مگابایت می باشد)
رمز فایل: www.mobin-group.com


عناوین آخرین یادداشت ها

خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی


اخبار ویژه سیما (20:30)