احتمالا تا به حال بازی های ماشین و racing زیادی را بر روی گوشی خود نصب کردید. همیشه هم طرفداران بازی های اتومبیلرانی کم نبوده و عده زیادی به این بازی های علاقه مند هستند . حتما توجه کرده اید که نسخه های با گرافیک بالا و جالب بازی های اتومبیل رانی و racing همیشه با فرمت های sis و sisx و برای گوشی های با سیستم عامل سیمبیان ساخته می شود . این سوال برای همه وجود دارد که واقعا چرا همیشه نرم افزارها و بازی های sis یک سر و گردن از مدل های جاوا بالاتر هستند . خوب این موضوع به این دلیل است که زبان برنامه نویسی جاوا خیلی ساده و سطحی تر از سیمبیان است . بازی های ساخته شده با فرمت جاوا هم همیشه یا از نظر گرافیک یا از نظر صدا دچار مشکل هستند . یعنی گرافیک بازی آن حالتی نیست که مورد پسند همه وافع شود .
شاید همین گرافیک پایین و مطابق نبودن صدا و گرافیک در بازی باعث می شود که شما بازی های جاوا را بر روی گوشی خود نصب نکنید . اما ما به شما پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندهید و برای یک بار هم که شده بازی اتومبیل رانی جاوایی را ببینید که واقعا از نظر صدا و گرافیک بر روی آن کار شده است.
گرافیک فوق العاده بالا � رانندگی در جاده . هماهنگی صدا با تصویر (به عنوان مثال هنگام تعویض دنده ) از ویژگی های بارز بازی High Speed 3D v5.0 است.
 

لینک دانلود مستقیم (حجم فایل کمتر از یک مگابایت می باشد)