سلام - ممنون از حضور سبز شما - این وبلاگ جهت دسترسی بهتر دوستان به نرم افزارهای مورد نیاز ساخته شده - لازم به ذکر است منبع خیلی از نوشته ها مجله اینترنتی روزانه میباشد - با تشکر&&&

۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
X
تبلیغات
رایتل
  ۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
کامپیوتر - موبایل

دوشنبه 27 خرداد‌ماه سال 1387
ابزاری برای تبدیل فایل های صوتی به زنگ گوشی تلفن همراه

 

AVConverter Mobile Ringtone Converter

ابزاری برای تبدیل فایل های صوتی

به زنگ گوشی تلفن همراه

 

آهنگ هایی که بر روی گوشی های تلفن همراه به عنوان زنگ و یا همان Ring Tone مورد استفاده قرار می گیرند ، دارای فرمت های خاصی می باشد که ممکن است در گوشی های مختلف و با توجه به برند و نوع و مدل گوشی این فرمت ها با یکدیگر متفاوت باشند. بسیاری از افرادی که به گوشی های تلفن همراه خود بیشتر از یک دستگاه ارتباط تماس های تلفنی نگاه می کنند و از امکانات و ابزارهای داخل گوشی ها نیز استفاده می کنند ، انتخاب نوع زنگ برای مکالمات و تماس ها دارای اهمیت می باشد. بسیاری از نرم افزارها امروزه با قرار دادن ابزارهای مبدل در اختیار کاربران ، این توانایی را به آن ها می دهند که آهنگ های مورد علاقه خود را به RingTone های گوشی تلفن همراه تبدیل نمایند و بر روی گوشی های مختلف مورد استفاده قرار دهند.

در این مطلب نرم افزاری را در این زمینه به شما معرفی می کنیم.

Mobile Ringtone Converter نام نرم افزاری می باشد که همان طوری که از نام آن پیداست ، به منظور تبدیل فرمت فایل های صوتی به Ringtone های تلفن همراه می باشد. در این نرم افزار کاربران می توانند با استفاده از ابزارهای موجود عملیات تبدیل فرمت را به راحتی انجام دهند. این نرم افزار قابلیت تبدیل فرمت های MP3, OGG, AMR, MMF, AMRWB+, WAV را به Ringtone ها دارا می باشد. همچنین در این نرم افزار ابزارهای دیگری نیز برای کاربران قرار داده شده است که از میان آن ها می توان به ابزار ویرایش فایل های صوتی اشاره نمود که به کمک آن کاربران قاردند تا اعمال مختلفی از جمله کپی ، برش ، حذف و ... را بر روی فایل های صوتی انجام دهند. این نرم افزار محصولی از AVConverter Technologies می باشد.

لینک دانلود (حجم فایل حدود 3 مگابایت می باشد)

رمز فایل: ندارد


عناوین آخرین یادداشت ها

خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی


اخبار ویژه سیما (20:30)