سلام - ممنون از حضور سبز شما - این وبلاگ جهت دسترسی بهتر دوستان به نرم افزارهای مورد نیاز ساخته شده - لازم به ذکر است منبع خیلی از نوشته ها مجله اینترنتی روزانه میباشد - با تشکر&&&

۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
  ۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
کامپیوتر - موبایل

دوشنبه 20 خرداد‌ماه سال 1387
تبدیل Pdf فارسی به Word توسط PdfGrabber

 

تبدیل Pdf فارسی به Word

توسط PdfGrabber

 

حتما تا بحال با برنامه های مختلف شانس خودتان را برای تبدیل فایلهایPDF فارسی به WORD امتحان کرده اید اما تا چه اندازه تلاش و جستجوی شما نتیجه ای در بر داشته ؟
این مسئله خیلی وقت است که به یکی از اساسی ترین سوالات کاربران تبدیل شده و نرم افزارهای مختلفی هم برای حل این مشکل معرفی شده اند که فکر نمیکنم هیچکدام نتیجه دلخواه را به شما داده باشد.
فعلا آخرین پیشنهاد دانشمندان ایرانی استفاده از برنامه OCR فارسی و Adope Acrobat Reader ME (middel east) که بعلت حجیم بودن ، دریافت آنها برای کاربران براحتی مقدور نمیباشد. اما فکر میکنم دریافت این برنامه 4 مگابایتی ارزش امتحان کردن را داشته باشد.
نرم افزارPdf Grabber یک مبدلPDF است که میتواند فایلهایPDF شما را بدون احتیاج به نصب (بصورت پرتابل) به فرمتهای Excel ، RTF/Word ، DXF/CAD ، XML ، PowerPoint و Text تبدیل نماید.
هرچند که این برنامه نیز ضعف هایی در تبدیل Pdf های فارسی دارد اما در حال حاضر خیلی بهتر از دیگر نرم افزارها جواب میدهد، امتحانش ضرری ندارد !
 

لینک دانلود (حجم فایل حدود 4 مگابایت می باشد و کرک برنامه در داخل فایل زیپ قرار دارد)


عناوین آخرین یادداشت ها

خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی


اخبار ویژه سیما (20:30)