سلام - ممنون از حضور سبز شما - این وبلاگ جهت دسترسی بهتر دوستان به نرم افزارهای مورد نیاز ساخته شده - لازم به ذکر است منبع خیلی از نوشته ها مجله اینترنتی روزانه میباشد - با تشکر&&&

۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
X
تبلیغات
رایتل
  ۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
کامپیوتر - موبایل

پنج‌شنبه 16 خرداد‌ماه سال 1387
Need for Speed: PRO STREET

 

Need for Speed: PRO STREET

PRO STREET نام یکی دیگر از سری بازی های Need For Speed است که هم اکنون در حال پیشرفت است.
مهمترین فرق PRO STREET این است که همه ی بازی ها در جاده های بسته صورت می گیرد. بنابراین هیچ شهری برای مسابقه دادن در این بازی نیست.EA تحقیقات زیادی رو در این مورد انجام داد. مسابقه دادن در جاده های بسته.بدون قانون. بدون پلیس یاترافیک. جالبه بدانید این تحقیقات ۲ سال به طول انجامید.

 

تصادفات
کاری که پلیس و ترافیک در سری های قبلی انجام می داد تا رسیدن به خط پایان برای شما سخت شود.الان با اعمال تصادفات انجام می شود. هیجان بازی به تصادفات آن است به طوری که شما باید مواظب ماشین خود باشید تا اونو داغون نکنید و اگر نه به خط پایان نمی رسید همچنین تعمیر آن نیز خرج رو دست شما میگذارد و نمی توانید برای مدتی از آن استفاده کنید.در این سری تصادفات فقط به صورت خراش نیست بلکه شما می توانید تو این سری ماشین خود را حتی خرد و متلاشی کنید.تصادفات در این سری آنچنان واقعی طراحی شده به طوری که در بازی دیگری وجود نداشته. بامپرها و تایر ها از جا کنده میشوند و شیشه ها خرد می شوند و کاپوت به هوا پرتاب میشود. بسته به نوع جنس( آهن-شیشه-پلاستیک-کربن) اشیا شکسته یا خراش می بینند.تصادفات طوری برنامه ریزی شده اند که هیچ کدام از آنها شبیه هم نیستند و به ندرت پیش بیاید شبیه هم باشند. جالبتر این که تصادفات و آسیب های وارد شده به ماشینتان در توانایی آن ها در حرکت تاثیر دارد.
تعمیرات هم خرج زیادی دارد و در بیشتر دفعات شما تصمیم می گیرید که هر آنچه در زیر کاپوت هست را تعمیر کنید و به ظاهر ماشین اهمیت ندهید.با اینکه هنوز مسابقه خیابانی است و ظاهر ماشین در مسابقات خیابانی از فاکتور های مهم هست.

مسیرهای مسابقه:
مسیرها در PRO STREET بر اساس دنیای واقعی طراحی شده اند. یعنی همه مسیرها در PRO STREET واقعی هستند و وجود دارند.EA تحقیقات زیادی انجام داده و همچنین عکس های زیادی گرفته تا مسیرها بیشتر به واقعیت نزدیک باشند.
شما برای مسابقه دادن به مناطق مختلفی می روید و بسته به نوع مناطق نیز موزیکی مخصوص به آن منطقه را می شنوید.

نوع مسابقات:
۴ مدل بازی در PRO STREET وجود دارد که عبارت اند از : GRIP , Drift , Drag , Challenge Speed. برای هر مدل مسابقه شما ماشین شخصی ای خواهید داشت.EA اطلاعات زیادی رو در رابطه با این ۴ نوع مسابقه منتشر نکرده ولی GRIP مثل circuit خواهد بود. نوع Drift هم با NFS Carbon فرق داره به علت فیریک رانندگی جدید. نوع Drag هم که دوباره برگشت ولی اطلاعی در مورد آن فعلا نیست. اما نوع جدید Speed Challenge نام داره.به طور کلی از یک جاده ی واقعا طولانی و تقریبا بدون پیچ تشکیل شده که شما می توانید حدها را بشکنید و با تمام سرعت رانندگی کنید. اما در هنگام پیچیدن باید مواظب باشید که از جاده خارج نشوید چون سرعت بالا خطرناک خواهد بود

رانندگی
فیزیک رانندگی واقعا عوض شده. شما برای رانندگی می توانید assist( کمک کننده) هایتان را یا خاموش کنید یا روشن بگذارید. اگر روشن باشند رانندگی آسان خواهد بود ولی اگر خاموش کنید رانندگی آسان نیست.انگار دارید واقعا ماشین می رانید و فیزیک رانندگی از فیزیک سری های قبلی که انگار شما سوار بر تانکر بودید کاملا فرق کرده

اتومبیل ها
چیزی که در همه سری های NFS معمول بوده وجود ماشین های واقعی است و در PRO STREET هم همین گونه است.تعداد ماشین ها در PRO STREET بیشتر ار هر سری قبلی است.

ارتقا اتومبیل ها
Customization بخش بزرگی از بازی Need For Speed Pro Streetاست. ما برای طراحی ظاهری همان تکنولوژی Autosculpt کربن رو داریم.برای ارتقای ماشین ها هم EA به ما حق انتخاب زیادی داده که بعضی از این آپگریدها به طور پکیج هستند.اما شما می توانید ماشین خود را خود ارتقا دهید.در واقع شما می توانید همه چی رو تغییر بدهید از موتور گرفته تا تایرها. به این منظور بیش از ۱۰۰ قطعه و بیش از ۳۰ نوع تیونینگ در اختیار شما قرار خواهد گرفت. شما می توانید ماشین خود را به طور دقیق همانند آنچه می خواهید تغییر دهید. شما قطعات زیادی رو می توانید به ماشین خود اضافه کنید که البته بر توانایی ماشین تاثیر می گذارد. شما امکان تست ماشین خود رو هم دارید و بعد از تمام شدن تست ماشین یه آمار از توانایی ماشین به شما داده می شود که این آمار برای امکان جدید EA بسیار بدرد می خورد.
امکان جدید EA بخش جدیدی را به Customization اضافه می کنه که (blue prints) نام داره.با این امکان شما دیگر مجبور نیستید که کلی وقت برای تیونینگ ماشین دیگرتان تلف کنید.شما می توانید آمار توانایی ماشینی که قبلا تیونینگ کردید را به عنوان blue prints سیو کنید و فقط کافیست که این blue prints رو بر روی ماشین دیگرتان اعمال (apply ) کنید و ماشین به طور اتوماتیک تیونینگ می شود.

گرافیک
در مورد گرافیک باید بگم کهPRO STREET واقعا در سطح بالاتری از CARBON قرار داره.همه چیز با جزییات دقیقی طراحی شده است. ماشین ها واقعی تر از CARBON هستند. نورپردازی خیلی بهتر شده است.
اما ویژگی بزرگ و جدید این گرافیک "دود" است. در همه بازی های اتومبیل رانی دودی که تایر ها تولید می کنند خیلی ابتدایی یا دو بعدی است. ولی دود در PRO STREET بسیار واقعی طراحی شده.
گرافیک در PRO STREET آنچنان قوی است که مسلما امکانات لازم برای اجرای آن برای PC بیشتر از CARBON و همچنین آخرین بازی های اتومبیل رانی منتشر شده است.

موزیک
موزیک یک فاکتور مهم در NFS PRO STREET به حساب می آید.بسته به اتفاقی که برای شما هنگام بازی رخ می دهد موزیکی که شما می شنوید متفاوت است.که شامل : Hard Rock , Techno , Electronic , Punk میشود.

ظر کلی
حقیقتا وقتی Ea اعلام کرد که این بار در NFS شهری وجود نداره و بازی ها در جاده های بسته انجام میشوند تعجب کردم.اما EA اعلام کرده کهNFS PRO STREET هیچ شباهتی به بازیهای NASCAR و F1 ندارد و همچنان به صورت مسابقات خیابانی است. همچنان لذت رانندگی را به بازیکننده القا می کنه و اضافه شدن امکام تصادف و سطح واقعا بالایی از customization شک های مرا در این رابطه رفع کرده است.

حداقل سیستم مورد نیاز:

Intel Pentium 4 2.0 GHz / AMD 2100 +
Operational memory: 256MB/512MB,
DirectX 9.0c
Video: 128MB, with support for DirectX 9.0c
Place on the disk (HDD): 4GB
Speed Internet (for network games): 256 kbit / s
Operating system: Microsoft Windows XP (32-bit), Windows Vista


لینکهای دانلود
http://rapidshare. com/files/ 96118887/ aaaabbbbccccdddd .part1.rar 
http://rapidshare. com/files/ 96120763/ aaaabbbbccccdddd .part2.rar 
http://rapidshare. com/files/ 96118918/ aaaabbbbccccdddd .part3.rar 
http://rapidshare. com/files/ 96118878/ aaaabbbbccccdddd .part4.rar 
http://rapidshare. com/files/ 96118736/ aaaabbbbccccdddd .part5.rar 
http://rapidshare. com/files/ 96119711/ aaaabbbbccccdddd .part6.rar 
http://rapidshare. com/files/ 96118970/ aaaabbbbccccdddd .part7.rar 
http://rapidshare. com/files/ 96119715/ aaaabbbbccccdddd .part8.rar 
http://rapidshare. com/files/ 96119554/ aaaabbbbccccdddd .part9.rar 
http://rapidshare. com/files/ 96118933/ aaaabbbbccccdddd .part10.rar 
http://rapidshare. com/files/ 96146500/ aaaabbbbccccdddd .part11.rar 
http://rapidshare. com/files/ 96146495/ aaaabbbbccccdddd .part12.rar 
http://rapidshare. com/files/ 96146493/ aaaabbbbccccdddd .part13.rar 
http://rapidshare. com/files/ 96146496/ aaaabbbbccccdddd .part14.rar 
http://rapidshare. com/files/ 96146535/ aaaabbbbccccdddd .part15.rar 
http://rapidshare. com/files/ 96146499/ aaaabbbbccccdddd .part16.rar 
http://rapidshare. com/files/ 96146490/ aaaabbbbccccdddd .part17.rar 
http://rapidshare. com/files/ 96146416/ aaaabbbbccccdddd .part18.rar

فایل کرک:
http://rapidshare. com/files/ 119199246/ nfsps.keygen- razor1911. zip

رمز فایل: ندارد


عناوین آخرین یادداشت ها

خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی


اخبار ویژه سیما (20:30)