سلام - ممنون از حضور سبز شما - این وبلاگ جهت دسترسی بهتر دوستان به نرم افزارهای مورد نیاز ساخته شده - لازم به ذکر است منبع خیلی از نوشته ها مجله اینترنتی روزانه میباشد - با تشکر&&&

۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
X
تبلیغات
رایتل
  ۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
کامپیوتر - موبایل

دوشنبه 24 دی‌ماه سال 1386
SimWorks AntiVirus v1.30 برای S60 SymbianOS

دنیای موبایل

SimWorks AntiVirus v1.30

S60 SymbianOS 

این آنتی ویروس برای گوشی های موبایل دارای سیستم عامل سیمبین می باشد. آنتی ویروسهای دیگری مانند Kaspersky و McAfee نیز برای موبایل ساخته شده است ولی این آنتی ویروس از کهنه کاران ویروسهای موبایل است و ویروسها را به خوبی از بین می برد. این آنتی ویروس نسخه جدید می باشد و تمامی ویروسهای منتشر شده برای موبایلها را شناسایی کرده و پاک می کند. این آنتی ویروس توانایی شناسایی و از بین بردن ویروسهای Cabir a, Cabir b, Cabir c, the Mosquitoes dialer trojan, Skulls.a, Skulls.b, Camtimer.a, Camtimer.b, Velasco, Gavno, CommWarriorو همچنین ویروسهای جدیدی مانند Mabir.a , Drever.a, Drever.b, Drever.c, Drever.d , Locknut.d, Locknut.e و Locknut.fرا دارا می باشد. در نسخه جدید برنامه توانایی شناسایی 9 تروجان جدید با نامهای Mabir.a Virus, Skulls.f trojan, Locknut.d trojan Locknut.e trojan, Locknut.f trojan, Drever.b trojan, Drever.c trojan, Redbrowser, و Drever.d trojan اضافه شده است. این آنتی ویروس می تواند به صورت تمام وقت از گوشی شما در برابر ویروسها محافظت کند. توانایی اجرا شدن با روشن شدن گوشی را دارد. توانایی شناسایی ویروس را در SMS های رسیده را دارد و اگر بتوانید به اینترنت متصل شوید می تواند خود را به روز کند. این آنتی ویروس بسیار سبک است و سرعت گوشی را کاهش نمی دهد. این نسخه از برنامه کامل است و نیازی به رجیستر کردن ندارد.


لینک دانلود (حجم فایل حدود یک مگابایت می باشد)

رمز فایل: www.mobin-group. com
 

 نکته: فایل مورد نظر بصورت فشرده با پسوند های Zip یا Rar میباشد. لذا بعد از دریافت فایل ، آن را از حالت فشرده خارج و سپس با استفاده از دستگاه بلوتوث یا کابل و یا دستگاه کارت ریدر برروی گوشی موبایل خود Install نمایید.

 


عناوین آخرین یادداشت ها

خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی


اخبار ویژه سیما (20:30)