سلام - ممنون از حضور سبز شما - این وبلاگ جهت دسترسی بهتر دوستان به نرم افزارهای مورد نیاز ساخته شده - لازم به ذکر است منبع خیلی از نوشته ها مجله اینترنتی روزانه میباشد - با تشکر&&&

۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
  ۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
کامپیوتر - موبایل

دوشنبه 24 دی‌ماه سال 1386
فارسی نویس جوهر

 

نرم افزار PC

فارسی نویس جوهر

نرم افزاری جهت فارسی نویسی در برنامه های مختلفتایپ هوشمند و آسان: فارسی نویس جوهر یک نرم افزار کاملاً هوشمند است که علاوه بر داشتن بسیاری از قابلیت های تایپی برنامه هایی نظیر Word ، کمترین مزاحمت را برای کاربر فراهم می سازد. همینطور زمانی که کاربر در تایپ کلمه ای دچار اشتباه شود هیچگاه نیازی به پاک کردن کل کلمه نخواهد داشت و کافیست حرف یا حروف اشتباه تایپ شده را پاک کرده و حروف صحیح را تایپ کند یا حتی به وسط جمله ی تایپ شده برگردد و جمله را ویرایش کند بدون اینکه مجبور باشد کلمات را پاک کرده و مجدداً تایپ کند.

بهینه سازی جهت تایپ انگلیسی فارسی: این نسخه از برنامه بشکلی بهینه سازی شده است که کاربر بتواند حتی با فونتهایی دارای کاراکترهای انگلیسی نیستند براحتی دو زبانه (فارسی-انگلیسی) تایپ کند. یعنی فقط یکبار فونت را در زمان تایپ انگلیسی تغییر دهد و برای ادامه ی تایپ فارسی احتیاجی به انتخاب مجدد فونت فارسی نداشته باشد. همینطور در برنامه یک کدپیج مخصوص برای تایپ همزمان فارسی انگلیسی در نظر گرفته شده است تا کاربر براحتی بتواند متون حاوی کلمات انگلیسی را بدون احتیاج به تغییر فونت تایپ کند.

استفاده از فونتهای نرم افزارهای فارسی نویس دیگر: این ویژگی از آن جهت در برنامه در نظر گرفته شده که بعضی از فونتها در برخی نرم افزارهای گرافیکی قابل استفاده نیستند و از طرفی کاربر نیاز به تایپ فارسی در چنین نرم افزارهایی دارد از اینرو توسط این ویژگی از برنامه ی فارسی نویس جوهر کاربر می تواند با انتخاب کدپیج مناسب دیگری نیاز خود را برآورده سازد، همینطور این ویژگی باعث می شود که دامنه ی بسیار وسیعی از فونت (بیش از هزار فونت) در اختیار کاربران قرار گیرد تا جهت تایپ مستقیم فارسی در نرم افزارهای گرافیکی مورد استفاده قرار دهند. لازم به ذکر است که این برنامه استفاده از دو ویژگی ذکر شده در بالا را حتی برای فونتهای نرم افزارهای فارسی نویس دیگر نیز فراهم می کند.

امکان تایپ غیر مستقیم فارسی: این برنامه دارای امکان تایپ غیر مستقیم نیز می باشد تا در صورت عدم موفقیت در تایپ مستقیم در یک نرم افزار گرافیکی، کاربر بتواند متن تایپ شده را توسط عملیات Copy و Paste به نرم افزار گرافیکی مورد نظرش وارد کند.
پشتیبانی از تایپ مستقیم فارسی در بیشترین نرم افزارهای گرافیکی: بدلیل نکات خاصی که در طراحی این نرم افزار مورد توجه قرار گرفته است، این محصول نسبت به نرم افزار های تایپ مستقیم فارسی دیگر در تعداد بیشتری از نرم افزارهای گرافیکی قابل استفاده می باشد.
� 3D Max 7
� Corel Draw 12
� Adobe Photoshop Cs
� Adobe Photoshop Cs2
� Adobe Premiere Pro 1.5
� Adobe Premiere Pro 2
� Ulead Video Studio 10
� Ulead Photo Impact 10
� Ulead Photo Impact 11
� MacroMedia Flash Professional 8
� MacroMedia Flash MX 2004
� MacroMedia Freehand MX 2004
� ACDSee Pro photo manager 8.1
� Swift 3D 4.50
� Swish Max
� Paint .NET 2.64
� BellTech Business Card Designer Pro
� Selteco Banner Shop Gif Animator 5.0.7.2
� Selteco Alligator Flash D

محیط ویرایشگر دارای مبدل فرمت: ویرایشگر این نرم افزار به شما امکان می دهد که متنون تایپ شده در Word را به متن قابل استفاده در نرم افزارهای گرافیکی تبدیل کنید همینطور دارای قابلیت تبدیل فرمتهای Word، پروین 2003، پروین 2005، مریم 4، IPT و جوهر به یکدیگر است.


لینک دانلود
(حجم  فایل حدود 19 مگابایت می باشد و کرک برنامه در داخل فایل زیپ قرار دارد)

رمز فایل: ندارد

لینکهای دانلود غیرمستقیم و از سایت رپیدشر می باشد. برای آشنایی با نحوه دانلود از سایت رپیدشر (Rapidshare) اینجا را کلیک کنید


عناوین آخرین یادداشت ها

خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی


اخبار ویژه سیما (20:30)