سلام - ممنون از حضور سبز شما - این وبلاگ جهت دسترسی بهتر دوستان به نرم افزارهای مورد نیاز ساخته شده - لازم به ذکر است منبع خیلی از نوشته ها مجله اینترنتی روزانه میباشد - با تشکر&&&

۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
  ۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
کامپیوتر - موبایل

شنبه 22 دی‌ماه سال 1386
TextAloud MP3 v2.260 برنامه ای برای تبدیل متن به فایل صوتی

 

نرم افزار PC

TextAloud MP3 v2.260

برنامه ای برای تبدیل متن به فایل صوتیامروزه کاربران سیستم های کامپیوتری هر روزه با متون زیادی برای خواندن در ارتباط می باشند. خواندن نامه های الکترونیکی ، متون موجود در یک وب سایت ، گزارشات کاری روزانه و .... ! آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که نرم افزاری این متون را برای شما بخواند و شما در حین گوش دادن به مطلب مورد نظر کارهای دیگر خود را نیز انجام دهید؟ امروزه با پیشرفت صنعت نرم افزاری می توان به راحتی چنین نرم افزارهای را یافت. نرم افزارهایی که برای راحتی کاربران و انجام نیازهای مختلف آن ها به صورت پیشرفته ساخته می شوند.
در این مطلب نرم افزاری را در این زمینه به شما معرفی می کنیم.
TextAloud MP3 نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن ها کاربران قادر خواهند بود تا متون مورد نظر خود را به جای خواندن و مطالعه گوش کنند. این نرم افزار به کمک ابزارهای پیشرفته موجود در خود این توانایی را دارا می باشد که به وسیله این ابزار اقدام به پخش متون نماید. همچنین در این نرم افزار می توان فایل های صوتی در حال پخش را ذخیره سازی نمود تا در زمان های دیگر نیز با مراجعه به این فایل ها اقدام به گوش دادن این متون نمایید. این نرم افزار یکی از محصولات NextUp Technologies می باشد.

از ویژگی های دیگر این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- توانایی خواندن متون و پخش متن مورد نظر به صورت صوتی
- توانایی ذخیره سازی صدای پخش شده با فرمت MP3
- توانایی ساخت دستگاه منشی به کمک نرم افزار
- سازگاری با نرم افزارهای مختلف
- سازگار با مجموعه نرم افزارهای MS Office
و ... .


لینک دانلود
(حجم  فایل حدود 3 مگابایت می باشد و کرک برنامه در داخل فایل زیپ قرار دارد)

رمز فایل: ندارد


عناوین آخرین یادداشت ها

خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی


اخبار ویژه سیما (20:30)