سلام - ممنون از حضور سبز شما - این وبلاگ جهت دسترسی بهتر دوستان به نرم افزارهای مورد نیاز ساخته شده - لازم به ذکر است منبع خیلی از نوشته ها مجله اینترنتی روزانه میباشد - با تشکر&&&

۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
X
تبلیغات
رایتل
  ۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
کامپیوتر - موبایل

شنبه 22 دی‌ماه سال 1386
نقشه جامع راه‌های ایران بر روی موبایل

 

نقشه جامع راه‌های ایران بر روی موبایل

نقشه حاضر جدیدترین نقشه عمومی کشور است که اسامی مراکز استانها (30 مرکز) مراکز شهرستان (296 مورد ) و شهرهای کوچک ( 734 مورد ) مطابق آخرین تقسیمات مصوب وزرات کشور در آن قرارگرفته ضمن آنکه سایر عوارض طبیعی و مصنوعی مورد نیاز نقشه 1000000/1 از قبیل انواع راههای ارتباطی و همچنین فاصله بین دو شهر مطابق راهنمای علائم در آن مشخص میباشد.

گستردگی کشور عزیزمان ایران و تنوع اقلیمی آن و از طرفی لزوم شناخت ایرانیان خصوصاً جوانان از میهن خود ضرورت وجود نقشه‌های کامل از آن را با ابزار نمایشی مناسب هر چه بیشتر آشکار می نماید. نفوذ تلفن همراه در کشور و مزایای منحصر بفرد آن باعث گردیده سازمان نقشه برداری کشور محیطهای همراه را بعنوان وسیله مناسبی جهت ارایه نقشه ها برگزیند. نقشه حاضر جدیدترین نقشه عمومی کشور است که اسامی مراکز استانها (30 مرکز) مراکز شهرستان (296 مورد ) و شهرهای کوچک ( 734 مورد ) مطابق آخرین تقسیمات مصوب وزرات کشور در آن قرارگرفته ضمن آنکه سایر عوارض طبیعی و مصنوعی مورد نیاز نقشه 1000000/1 از قبیل انواع راههای ارتباطی و همچنین فاصله بین دو شهر مطابق راهنمای علائم در آن مشخص میباشد .

امکانات این نرم افزار :
- امکانات نمایش از قبیل حرکت در جهات اصلی و فرعی
- امکانات بزرگنمایی و کوچک نمایی و�
- امکان نصب نرم افزار برروی گوشیهایی که سیستم عامل آنها Symbian و برنامه نویسی Java را پشتیبانی می کنند.


لینک دانلود (حجم فایل حدود 3 مگابایت می باشد)

رمز فایل: www.mobin-group.com


عناوین آخرین یادداشت ها

خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی


اخبار ویژه سیما (20:30)