سلام - ممنون از حضور سبز شما - این وبلاگ جهت دسترسی بهتر دوستان به نرم افزارهای مورد نیاز ساخته شده - لازم به ذکر است منبع خیلی از نوشته ها مجله اینترنتی روزانه میباشد - با تشکر&&&

۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
  ۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
کامپیوتر - موبایل

چهارشنبه 19 دی‌ماه سال 1386
Panda Internet Security 2008 v12.00.00

 

نرم افزار PC

Panda Internet Security 2008 v12.00.00 یک

مجموعه کامل امنیتی
 


برقراری امنیت برای سیستم های کامپیوتری امروزه یکی از مهمترین مواردی می باشد که تمامی کاربران در سطوح مختلف به آن عمل می کنند. کاربران خانگی ، ادارات و شرکت ها ، فرودگاه ها و ... همگی به دنبال برقراری امنیت بیشتر برای سیستم های خود می باشند تا بدین شکل از به وجود آمدن مشکلات ناشی از حملات هکرها و ویروس ها به سیستم های کامپیوتری جلوگیری نمایند. به همین علت و افزایش نیاز کاربران به امنیت بیشتر ، تعدادی از شرکت های تولید کننده نرم افزار ، تمامی اهداف خود را برای طراحی و ساخت نرم افزارهای امنیتی پایه ریزی نمودند. نرم افزارهایی که هر یک از آن ها با توانایی هایی که به کاربر می دهند ، کاربر را قادر می سازند تا یک امنیت نسبی مناسب را برای سیستم هایشان فراهم نمایند.
در این مطلب درباره یکی از بهترین های این زمینه صحبت می کنیم.
Panda Internet Security 2008 نسخه جدید نرم افزاری قدرتمند و مشهور در زمینه برقراری امنیت می باشد که توسط کمپانی بزرگ و پرطرفدار Panda Security طراحی شده است. بسیاری از کاربران با نام این کمپانی از طریق برنامه ضد ویروس پاندا آشنا شده اند. هم اکنون و در آستانه سال 2008 این شرکت اقدام به ارائه نسخه جدید ابزار امنیتی اینترنتی خود نموده است که کاربران به کمک ابزارهای موجود در برنامه دارای توانایی بیشتری برای برقراری امنیت می باشند. این نرم افزار از 10 بخش مختلف امنیتی مدیریتی تشکیل شده و هر یک از این بخش ها دارای یک هسته کنترلی قوی می باشند.

این بخش ها عبارتند از:
Antivirus : ابزاری برای مبارزه و پاکسازی ویروس ها
AntiSpyware : ابزار مبارزه با برنامه های جاسوسی
AntiPhishing : جلوگیری از برنامه های دزدی هویت
Firewall : دیوار آنشی قدرتمند برای جلوگیری از نفوذ هکرها
Identity Protect : ابزار حفاظت از اطلاعات شخصی
Backup : تهیه فایل های پشیبان از اطلاعات شما
AntiSpam : ابزار حفاظت از کاربران در مقابل هرزنامه ها
Parental Control : ابزار کنترلی برای والدینی که قصد دارند تا فرزندان خود در هنگام استفاده از اینتنرت و سایت های مختلف محدود نمایند.
TotalScan Pro : ابزار اسکن نمود سیستم برای عیب یابی و کشف ویروس ها
و ... .


لینک دانلود
(حجم  فایل حدود 50 مگابایت می باشد و کرک برنامه در داخل فایل زیپ قرار دارد)

رمز فایل: ندارد

لینکهای دانلود غیرمستقیم و از سایت رپیدشر می باشد. برای آشنایی با نحوه دانلود از سایت رپیدشر (Rapidshare) اینجا را کلیک کنید


عناوین آخرین یادداشت ها

خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی


اخبار ویژه سیما (20:30)