سلام - ممنون از حضور سبز شما - این وبلاگ جهت دسترسی بهتر دوستان به نرم افزارهای مورد نیاز ساخته شده - لازم به ذکر است منبع خیلی از نوشته ها مجله اینترنتی روزانه میباشد - با تشکر&&&

۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
X
تبلیغات
رایتل
  ۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
کامپیوتر - موبایل

دوشنبه 3 دی‌ماه سال 1386
برنامه محاسبه اوقات شرعی شیعه برای موبایل

 

دنیای موبایل

برنامه محاسبه اوقات شرعی شیعه برای موبایل


با استفاده از این برنامه می توانید به اوقات شرعی شیعه در تمام روزهای سال دسترسی داشته باشید. این برنامه برای سال 1385 هجری شمسی طراحی شده است ولی می توان آن را با دقت حدود یک دقیقه برای سالهای دیگر نیز به کار برد. این برنامه حاوی اطلاعات تمامی مراکز استانها می باشد و همچنین می توانید با داشتن طول و عرض جغرافیایی و اختلاف ساعت یک شهر با گرینویچ اوقات شرعی را برای یک شهر جدید نیز بدست آورید. این برنامه قابلیت پخش اذان در هنگام فرا رسیدن وقت نماز را دارد. می توانید هشدارهایی را در برنامه برای زمانهای خاص مانند چند دقیقه قبل از طلوع آفتاب نیز تعیین کنید. این برنامه نیمه شب شرعی یعنی هنگام قضا شدن نمازهای مغرب و عشا (البته بنا به فتوای بعضی از مراجع) را نیز نشان می دهد. می توانید برای هشدارها از لرزاننده گوشی نیز استفاده کنید.

لینک دانلود

رمز فایل: ندارد

 نکته: فایل مورد نظر بصورت فشرده با پسوند های Zip یا Rar میباشد. لذا بعد از دریافت فایل ، آن را از حالت فشرده خارج و سپس با استفاده از دستگاه بلوتوث یا کابل و یا دستگاه کارت ریدر برروی گوشی موبایل خود Install نمایید.


عناوین آخرین یادداشت ها

خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی


اخبار ویژه سیما (20:30)