سلام - ممنون از حضور سبز شما - این وبلاگ جهت دسترسی بهتر دوستان به نرم افزارهای مورد نیاز ساخته شده - لازم به ذکر است منبع خیلی از نوشته ها مجله اینترنتی روزانه میباشد - با تشکر&&&

۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
X
تبلیغات
رایتل
  ۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
کامپیوتر - موبایل

چهارشنبه 23 آبان‌ماه سال 1386
بازی Crimsonland 1.9.8

 بازی Crimsonland 1.9.8

این بازی بسیار خوش دست و جالب است. شما در این بازی نقش یک تیر تیر انداز را دارید که انواع مختلفی از اسلحه ها را در مراحل گوناگون بدست می آورید.

تعداد بازی کننده ها:
در این بازی می تونید 1 یا 2 نفره بازی کنید که قابل تنظیم هست.

نوع مراحل که تشکیل شده از:

Quest mode: در این نوع مرحله که تشکیل شده از 4 مرحله 10 تایی که با رد کردن هر مرحله و بدست آوردن سلاح ها و Perk ها (قابلیت های ویژه) به مر حله بعد راه می یابید.

Rush mode: اسمش رو خودش شلوغ بازار یعنی شمایید و یه عالمه موجود عجیب باحال حالا شمایید و تایم زنده موندن البته فقط با یک نوع اسلحه

Survival mode: خوب این نوع هم که معلومه همه نوع موجودی از هر مرحله ای این شما این همه مرحله ها در یک مرحله با تمام قابلیت های بدست آمده و اسلحه های گوناگون که می تونید بدست بیاورید.

Typ’o'Shooter: این مرحله ویژه بسیار باحال هم جزء مراحلی که پس از پایان مراحل اضافه می شه که شما با تایپ کردن اسم موجودات و زدن اینتر ناقابل به آنها شلیک می کنید این مرحله برای افزایش سرعت تایپ بسیار مناسب هست.(سخت ترین مرحله)

نکات:
1. با بدست آوردن امتیاز و گرفتن Level Up که در بالا و سمت راست تصویر نمایش داده می شه کلیک راست رو بزنید و بهترین گزینه را انتخاب کنید(با خوندن توضیحاتشون بهترین رو انتخاب کنید)
3.این بازی به علت خون و خشونت درجه بزرگسال گرفته است.(به همین دلیل قابلیت Paternal Lock هم دارد) 

دانلود بازی با حجم ۶.۳ مگابایت

پسورد فایل : www.kamyabonline.com


عناوین آخرین یادداشت ها

خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی


اخبار ویژه سیما (20:30)