سلام - ممنون از حضور سبز شما - این وبلاگ جهت دسترسی بهتر دوستان به نرم افزارهای مورد نیاز ساخته شده - لازم به ذکر است منبع خیلی از نوشته ها مجله اینترنتی روزانه میباشد - با تشکر&&&

۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
X
تبلیغات
رایتل
  ۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
کامپیوتر - موبایل

شنبه 3 شهریور‌ماه سال 1386
جهان در دستان شما

 

جهان در دستان شما


سلام
شاید وقتی گوگل در ابتدا تصاویر ماهواره ای خود را به صورت رایگان عرضه کرد سر و صدای عجیبی بلند شد. این حرف ها زمانی بیشتر شد که این سرویس عکس های ماهواره ای تمام کره زمین رو در اختیار کاربران قرار داد.
اخیرا متوجه شدم که نسخه جدید Google Earth با تغییراتی همراه بوده و یک سرویس جدید رو هم به این برنامه اضافه کرده. تا به حال شما این امکان رو داشتید در فضای کره زمین به گشت زدن بپردازید ولی از این به بعد سیاره ها، کرات، ستاره ها � دیگر هم در دستان شماست.
دیگر شما قادر هستید زوم کنید بر روی بیشتر از100 میلیون ستاره و 200 میلیون کهکشان تنها از طریق یک کامپیوتر و نسخه 4.2 Google Earth! شما برای سفر به کرات دیگر تنها کافیست روی دکمه sky button کلیک کنید یا به منوی View و کلیک بر روی Switch to sky.پس به شما توصیه می کنم آخرین نسخه برنامه Google Earth رو که همون نسخه 4.2 هست رو دریافت کنید و بدون کارت هوشمند سوخت سری به کرات دیگر بزنید! و سفری هم به خارجه از کره زمین داشته باشید.+ دانلود نسخه 4.2 برنامه Google Earth

به علت تحریم ایران توسط گوگل ، دانلود برنامه از لینک فوق برای کاربران داخل ایران میسر نیست. این دسته از کاربران می توانند از اینجا فایل را دریافت کنند.

 


عناوین آخرین یادداشت ها

خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی


اخبار ویژه سیما (20:30)