سلام - ممنون از حضور سبز شما - این وبلاگ جهت دسترسی بهتر دوستان به نرم افزارهای مورد نیاز ساخته شده - لازم به ذکر است منبع خیلی از نوشته ها مجله اینترنتی روزانه میباشد - با تشکر&&&

۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
  ۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
کامپیوتر - موبایل

شنبه 27 مرداد‌ماه سال 1386
Babylon Pro قوی ترین دیکشنری آنلاین جهان

 

نرم افزار PC

Babylon Pro قوی ترین دیکشنری آنلاین جهان با ویژگی

های قدرتمند

بدون نیاز به کرک + امکان ترجمه انگلیسی به فارسی
 


Babylon نام قدرتمندترین و محبوبترین نرم افزار دیکشنری هوشمند و آنلاین حال حاضر دنیای کامپیوتر است که با گستردگی فراوان دیکشنری ها و فرهنگ های لغاتش که از مرز 1300 دیکشنری به 50 زبان زنده دنیا نیز فراتر رفته , به محبوبیت بسیار فراوانی دست یافته است . این ابزار برای شما امکان ترجمه ی سریع تمامی متون , Email ها , صفخات وب , پیامهای و .... را تنها با یک کلیک موس فراهم می کند‌! بلی تنها با یک کلیک کوچک بر روی کلمه ی مورد نظر شما فورا تمامی ترجمه های مربوطه به لغت حاصل را در دیکشری های موجود در Babylon مشاهده می کنید .
نسخه ی 6 از این نرم افزار قدرتمند چند روزیست که از سوی شرکت Babylon Ltd عرضه شده است که امروز قصد معرفی تمامی ویژگی های این نسخه ی جدید از ابزار قدرتمند شرکت Babylon را داریم .
- Single Click activation : سرعت بالای عکس العمل و اجرای عملیت نرم افزار به صورت فوق العاده ای بالاست با تنها با یک کلیک بر روی کلمه ی مورد نظر در هر یک از محیط های متنی رایج در ویندوز , صفحه ی ترجمه ی این نرم افزار به سرعت باز شده و معنی لغت مورد نظر را در دیکشنری های مختلف به شما می دهد .
مترجم متن Babylon ! : این بخش از نرم افزار Babylon قادر به ترجمه ی متون به 17 زبان زنده ی دنیاست ! بلی این ویژگی جدید دیکشنری ترجمه ی متون را برای شما بسیار ساده می کند تنها کافیست که بر روی یک کلمه از جمله ی مورد نظر کلیک کنید تا Babylon به صورت هوشمند کل جمله را تشخیص داده و برای شما به زبان مورد نظر ترجمه کنید . بنابراین نیازی به انجام عملیا اضافی Copy/Paste نیست . البته از آنجا که هیچ گاه ابزارهای مترجم متن ترجمه ی 100% دقیقی را در مقایسه با ترجمه ی انسانی ارائه نمی دهند , این ابزار جدید تنها به شما کمک بسیاری می کند تا با متن مورد نظر از زبانی که تا حد بالایی آشنایی پیدا کنید .
- مشاهده ی نتایج در مطرح ترین مراجع ترجمه و اطلس دنیا : این نرم افزار به شما امکان آن را می دهد تا دیکشنری ها و اطلس های قدرتمند و مطرح دنیا مانند Britannica, Oxford, Merriam Webster, Pons, Larousse, Langenscheidt, Taishukan, Michaelis, Van-Dale و .... را به راحتی در سیستم خود داشته باشید و با یک کلیک به این منابع گرانبها دست یابید .
البته Babylon این گنجینه ی گرانبها را در ازای دریافت مبلغی در اختیار کاربران خود قرار می دهد ولی این دیکشنری ها و اطلسهای مرجع نیز از قاعده ی رعایت نشدن حق کپی رایت مستثنا نخواهند بود !
- Wikipedia content : این ویژگی جدید به کاربران امکان می دهد تا با یک کلیک نتیج جستجوی خود را در اطلس بزرگ و چند رسانه ای قدرتمند Wikipedia به 9 زبان زنده ی دنیا و در میان بیش از 2 میلیون مقاله مشاهده نمایند !
Translation in 50 languages - ترجمه ی لغات از 50 زبان زنده ی دنیا به یکدیگر !
دیتابیس حال حاضر وب سایت Babylon دارای بیش از 1300 لغت نامه ی کوچک و بزرگ از 50 زبان زنده ی دنیاست که به طور مداوم بر تعدادشان نیز افزوده خواهد شد . دارای 25 دیکشنری حرفه ای 13 زبان رایج دنیا که توسط تیم اختصاصی زبانشناسی Babylon تهیه شده اند می باشد . زبانهای English, French, German, Spanish, Italian,Persian, Portuguese, Japanese, Hebrew, Chinese (Traditional) , Chinese (Simplified) , Dutch, Russian, Korean و Swedish .
برای دسترسی به دیتابیس قدرتمند دیکشنری های وب سایت Babylon به این صفحه مراجعه کنید .
- Unit Conversions - تبدیل تمامی واحد ها به یکدیگر :
نسخه ی 6.0 از این مترجم قدرتمند نیز ویژگی مفید تبدیل واحد های خود را حفظ کرده است و قادر به تبدیل هر واحد طولی و وزنی و .... به یکدیگر است . با خبر بودن از آخرین تغییرات دنیای ارز و تبدیل واحد پول کشورهای مختلف جهان به یکدیگر نیز از ویژگی های خوب این بخش از نرم افزار است .
- Writing Tools for English : همانطور که نسخه های پیشین Babylon دارای ویژگی مشهور به Correct بودند , نسخه ی جدید این نرم افزار نیز دوباره از این ویژگی سود می برد و لغت مشابه اشتباه تایپ شده ی شما را به صورت هوشمند به شما نشان می دهد .
- Spelling Alternatives : ویژگی تلفظی Babylon که قادر به خواندن لعات برای آشنایی هر چه بهتر کاربر با تلفظ صحیح است .

 

نکته مهم: بعد از دانلود برنامه، فقط کافیت فایل setup32 را اجرا کنید تا برنامه نصب شود. برنامه بطور خودکار کرک شده و افزونه مربوط به دیکشنری فارسی بصورت اتوماتیک اضافه می شود و به راحتی می توانید از این نرم افزار فوق العاده استفاده کنید!
 

لینک دانلود (حجم فایل حدود 14 مگابایت و فایل کرک در داخل فایل zip قرار داده شده است)

لینک دانلود غیرمستقیم و از سایت رپیدشر می باشد. برای آشنایی با نحوه دانلود از سایت رپیدشر (Rapidshare) اینجا را کلیک کنید

 


عناوین آخرین یادداشت ها

خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی


اخبار ویژه سیما (20:30)