سلام - ممنون از حضور سبز شما - این وبلاگ جهت دسترسی بهتر دوستان به نرم افزارهای مورد نیاز ساخته شده - لازم به ذکر است منبع خیلی از نوشته ها مجله اینترنتی روزانه میباشد - با تشکر&&&

۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
X
تبلیغات
رایتل
  ۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
کامپیوتر - موبایل

چهارشنبه 16 خرداد‌ماه سال 1386
برقراری ارتباط با پیام رسان های دنیا و تمام کاربران وبسایت خود

 

نرم افزار PC

برقراری ارتباط با تمامی پیام رسان های مطرح دنیا و تمامی

 کاربران وب سایت خود همه توسط نرم افزار رایگان

 ChatStat Instant Messenger 3.0

 

 

ChatStat Instant Messenger نرم افزار کوچک و رایگان بسیار جالبیست که به مدیران یک وبسایت اجازه برقراری ارتباطی زیبا و زنده را در محیطی  مناسب با تمامی کاربران سایت می دهد. ویژگی منحصر به فرد این نرم افزار پیغام رسان که آن را از بسیاری از پیام رسان های دیگر متمایز می کند توانایی همه کاره بودن آن است بدین ترتیب که کاربران از طریق این نرم افزار کوچک، قدرتمند و رایگان قادر به برقراری ارتباط با تمامی پیام رسان های رایج الکترونیک مطرح دنیا همچون AOL, ICQ, Yahoo, MSN, GoogleTalk, و Skype است !

بلی تنها با استفاده از این نرم افزار کوچک، ساده و رایگان شما به آسانی علاوه بر برقراری ارتباطی همه جانبه با تمامی کاربران وبسایتتان، قادر به برقراری ارتباط با تمامی کاربران مسنجر های مطرح دنیا نیز خواهید بود !

مشاهده آمار تمامی گفتگو ها و وضعیت کاربران در سایت در بازه های مختلف توسط گراف های نموداری !

گراف قدرتمند نموداری نرم افزار با قابلیت به روز شدن 30 بار در دقیقه می تواند شما را به خوبی از اوضاع گفتگوها و وضعیت سرور آگاه نماید .

پشتیبانی مستقیم از تمامی پیام رسان های مطرح دنیا

ChatStat به خوبی از AIM, ICQ, YAHOO, MSN, GoogleTalk, و Skype پشتیبانی می کند و با استفاده از این نرم افزار میتوانید با تمامی اکانتهای مختلف پیام رسانهای مطرح دنیا به کاربران آن پیام رسان ها متصل شوید !

گفتگوی زنده با تمامی کاربران وب سایت شما

به آسانی می توانید ارتباطی متنی و صوتی با تمام

ترجمه زنده با استفاده از مترجم قدرتمند اینترنتی !

ویژگی منحصر به فرد نرم افزار که به شما امکان ترجمه متون را به 16 زبان زنده و مطرح دنیا می دهد. دیتابیس ترجمه نرم افزار در اتصال مستقیم با کمپانی Transclick, Inc می باشد !

ویژگی قدرتمند تماس تلفنی نرم افزار

همانند نرم افزار محبوب Skype این نرم افزار نیز به تمامی افراد و کاربران اجازه برقراری تماسی رایگان با تمامی PC های سرتاسر دنیا می دهد.

خلق مرکز تماس مجازی در وبسایت شما

با خلق یک دکمه مجازی در وب سایت به آسانی به تمامی کاربران امکان برقراری تماس صوتی سریع به صورت کاملا رایگان و اینترنتی را با خود بدهید !

و ...

لینک دانلود


عناوین آخرین یادداشت ها

خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی


اخبار ویژه سیما (20:30)