سلام - ممنون از حضور سبز شما - این وبلاگ جهت دسترسی بهتر دوستان به نرم افزارهای مورد نیاز ساخته شده - لازم به ذکر است منبع خیلی از نوشته ها مجله اینترنتی روزانه میباشد - با تشکر&&&

۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
  ۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
کامپیوتر - موبایل

سه‌شنبه 8 اسفند‌ماه سال 1385
عکس برداری از روی فیلم توسط Video Snapshots Genius v1.1

 

نرم افزار PC

عکس برداری از روی فیلم توسط Video Snapshots Genius v1.1
 

آیا تا به حال برای شما این موضوع پیش آمده است که نیاز به تهیه یک عکس از روی یک فیلم را داشته باشید. به عنوان مثال قصد این را دارید تا از روی یک فیلم عروسی و یا یک فیلم خانوادگی تعدادی عکس تهیه کنید.همان طور که مطلع می باشید تهیه عکس از روی فیلم از روش های معمولی مانند استفاده از کلید Printscreen در صفحه کلید امکان پذیر نمی باشد. نرم افزارهایی هم که برای این منظور طراحی شده اند این وظیفه را با تهیه عکس با کیفیت بسیار پایین انجام می دهند.

نرم افزاری را امروز به شما معرفی می کنیم که به کمک آن شما می توانید از روی فیلم های خود عکس های متعدد را همانند کیفیت فیلم تهیه کنید.

 

Video Snapshots Genius نام نرم افزاری است که شما به کمک آن می توانید به راحتی از روی تصاویر اقدام به تهیه عکس نمایید. این نرم افزار

این توانایی را در اختیار شما قرار می دهد تا از از روی فایل های تصویری با فرمت MPEG, AVI, WMV, DivX, RealMedia, QuickTime و DVD اقدام به تهیه عکس و ذخیره سازی آن ها به فرمت های مختلفی نظیر BMP, JPEG, GIF, PNG و TIFF نمایید.

همچنین شما در این نرم افزار می توانید با انجام تنظیمات زمانی برنامه را طوری تنظیم نمایید تا در طی زمان های معیین و با توجه به فواصل زمانی مشخص اقدام به عکس برداری از روی تصاویر نماید.

همچنین این نرم افزار دارای ابزار نمایش عکس و همچنین دارای ابزاری برای ویرایش عکس می باشد که به کمک آن می توانید شفافیت و روشنایی ، رنگ و دیگر تنظیمات مربوط به عکس را اعمال نمایید.

 

جزئیات کامل تر به زبان سایت سازنده ....

  تصویری از محیط نرم افزار
  English Explanations

 

لینک دانلود
لینک دانلود غیرمستقیم می باشد. برای دانلود از rapidshare بعد از باز کردن لینک به پایین صفحه رفته و بر روی دکمه free کلیک کنید. سپس پس از اتمام وقتی که در میان صفحه است کد امنیتی ظاهر می شود که با وارد کردن آن در محل مخصوص و کلیک برای دانلود برنامه را می توانید دانلود کنید.
نکته: در صورت دانلود به صورت free از رپید شما امکان استفاده از برنامه های مدیریت دانلود را ندارید و با برنامه دانلود مرورگر خود باید دانلود کنید


عناوین آخرین یادداشت ها

خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی


اخبار ویژه سیما (20:30)