سلام - ممنون از حضور سبز شما - این وبلاگ جهت دسترسی بهتر دوستان به نرم افزارهای مورد نیاز ساخته شده - لازم به ذکر است منبع خیلی از نوشته ها مجله اینترنتی روزانه میباشد - با تشکر&&&

۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
X
تبلیغات
رایتل
  ۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
کامپیوتر - موبایل

دوشنبه 23 بهمن‌ماه سال 1385
توسط E-Speaking v3.7.7.0 با کامپیوتر خود صحبت کنید

 

نرم افزار PC

توسط E-Speaking v3.7.7.0 با کامپیوتر خود صحبت کنید

 


 

امروزه در دنیای کامپیوتر در هر روز شاهد پیدایش نرم افزارهای جدید به همراه تکنولوژی های منحصر به فرد و مختص به نرم افزارها می باشیم.

 شاید در چند سال پیش اگر کسی به این موضوع فکر می کرد که آیا ممکن است روزی انسان با کامپیوتر خود صحبت کند آن را بسیار دورتر از زمان خود می دید ، اما امروزه این امر به طوری تحقق یافته که حتی بر روی کامپیوتر های خانگی نیز امکان پذیر است. در این مطلب نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که به کمک آن کامپیوتر دستورات شما را با صدای شما اجرا می کند.

E-Speaking نام نرم افزاری می باشد که شما به کمک آن می توانید با دستورات صوتی از طریق میکروفون کامپیوتر خود را کنترل کنید. به عنوان مثال شما با ضبط دستور خاصی می توانید برنامه Notepad را فراخوانی کنید. به کمک این نرم افزار شما با کامپی.تر خود صحبت می کنید و از طریق فرمان های صوتی شما دستورات اجرا می شوند.

در این نرم افزار شما با ضبط صدای خود و تنظیم آن برای دستورات خاصی برنامه را برای اجرای فعالیت ها آماده سازی می کنید. به عنوان مثال شما با ابیان کلمه word به سیستم دستور می دهید تا برنامه word را اجرا کند.

 

جزئیات کامل تر به زبان سایت سازنده ....

  دانلود کنید نسخه  3.7.7.0 را با حجم 2.61 مگابایت
  تصویری از محیط نرم افزار
  English Explanations

برای دریافت کرک نسخه 3.7.7.0 نرم افزار  اینجا را کلیک کنید


عناوین آخرین یادداشت ها

خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی


اخبار ویژه سیما (20:30)