سلام - ممنون از حضور سبز شما - این وبلاگ جهت دسترسی بهتر دوستان به نرم افزارهای مورد نیاز ساخته شده - لازم به ذکر است منبع خیلی از نوشته ها مجله اینترنتی روزانه میباشد - با تشکر&&&

۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
X
تبلیغات
رایتل
  ۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
کامپیوتر - موبایل

شنبه 18 آذر‌ماه سال 1385
تامین امنیت اینترنتی با GhostSurf Platinum 2006

 

نرم افزار PC

GhostSurf Platinum 2006 بسته امنیتی قدرتمند برای مخفی نگاه داشتن هویت و تامین امنیت اینترنتی
 

با گشت و گذار در دنیای وب، شما در معرض انواع خطرات و آلودگی ها قراردارید که از آن جمله می توان به خطرات ناشی از حملات هکر ها، آلودگی های ناشی تبلیغات مزاحم و فراوان و همچنین جاسوس ها و نرم افزار های مخرب رایج و شایع اشاره کرد که معزل بیش از 90% سیستم های آلوده ی امروزیست . بسیاری از فعالیت هایی که شما در محیط اینترنت انجام می دهد به نحوی تحت نظارت ارگانی بالاتر است، خواه این ارگان می توان کارفرمایان شما در محیط یک شبکه باشند، خواه ISP های سرویس دهنده اینترنت و خواه دولت از طرفی در محیط اینترنت هر شخص متصل هویت منحصر به فرد خود را داراست که این امر و داشتن آدرس خاص موجب پیدا شدن و آشکاری وی می شود تا در صورت نیاز به آسانی مورد توجه افراد دیگر قرار گیرد. همگی این دلایل کافیست تا اهمیت امنیت اینترنتی و حفظ و مخفی کردن اطلاعات و هویت شخصی سیستم را بهتر بدانیم .

بسیاری از افراد برای حل این مشکل ضد ویروس ها و دیوار های آتش را پیشنهاد می کنند ولی این نرم افزار ها به طور کل قابلیت کاملی در این رابطه ندارند .

GhostSurf Platinum مجموعه ای قدرتمند از کمپانی Tenebril و شامل نرم افزارهای مفیدی برای محافظت از هویت اینترنتی و تامین امنیت اینترنتیست . این نرم افزار با ناشناس کردن شما در محیط اینترنت و متوقف کردن بسیاری از حملات و جاسوس ها و نرم افزار های مخرب اینترنتی تا حد بالایی امنیت اینترنتی شما را تامین کردن و مانع آلودگی و در معرض خطر بودن آن می شود. در ادامه با قابلیت های قدرتمند و برتر این نرم افزار بیشتر آشنا می شویم :

Advanced Anonymous Surfing Tools - مجهز به ابزارهایی مناسب برای مخفی کردن هویت شما و اتصال شما در محیط اینترنت و کدگذاری آن به صورتی که شما در محیط وب کاملا ناشناس باشید و گشت و گذار کنید .

Unparalleled Tracks Cleaning and File Deletion - پاکسازی تمامی فعالیت هایی که شما در محیط نت انجام داده اید تا بدین صورت هیچ کس متوجه اعمالی که توسط شما با کامپیوتر صورت گرفته نشود.

The Industry's Fastest, Most Powerful and Comprehensive Spyware Protection - مجهز به یکی از برترین نرم افزار های قدرتمند شناخت و مبارزه با ویروس و نرم افزارهای مخرب با نام Spy Catcher که سیستم شما را در برابر انواع نرم افزارهای مخرب و مزاحم ایمن می سازد.   

Prevents Identity Theft - محافظت از اطلاعات شخصی و اطلاعات محرمانه سیستم شما در قبال سرقت های اینترنتی.

Encrypts Confidential Files and Documents - محافظت از پسوردها و رمزهای عبور و اطلاعات محرمانه سیستم با قرار دادن آنها در مکانی امن و محافظت شده و دور از دسترسی افراد.

Eliminates Online Ads - نابودی انواع گوناگون تبلیغات مزاحم و ناخواسته اینترنتی .

و ....

جزئیات کامل تر به زبان سایت سازنده ....

 لینک دانلود
از سریال زیر برای رجیستر کردن برنامه استفاده کنید:
STTREM01


عناوین آخرین یادداشت ها

خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی


اخبار ویژه سیما (20:30)