سلام - ممنون از حضور سبز شما - این وبلاگ جهت دسترسی بهتر دوستان به نرم افزارهای مورد نیاز ساخته شده - لازم به ذکر است منبع خیلی از نوشته ها مجله اینترنتی روزانه میباشد - با تشکر&&&

۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
X
تبلیغات
رایتل
  ۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
کامپیوتر - موبایل

سه‌شنبه 14 آذر‌ماه سال 1385
تفرق زدایی هارددیسک با نرم افزار قدرتمند Diskeeper Premier Pro 2

 

نرم افزار PC

تفرق زدایی و جلوگیری از چندپارگی سخت افزاری هارددیسک توسط نرم افزار قدرتمند Diskeeper Premier Pro 2007

 

IFAASTتکه تکه شدن و ایجاد تفرق در هارد دیسک یا به اصطلاح عمل Fragmentation در زمانی صورت می گیرد که فایلهای متعددی به طور تدریجی بر روی بخشی از هارد دیسک کپی، حذف، ویرایش و یا تغییر سایز داده باشند بنابراین Fragmentation در هارد دیسک امری کاملا طبیعی و تا حدود بسیاری بلامانع است ! در نتیجه فایلهای جدید کپی شده ما به جای تمرکز داشتن بر روی قسمت خاص و متمرکزی از دیسک سخت، کمی پراکنده شده که موجحب کندی سرعت خواندن آن، اجرای نادرست و کندی سیستم و یا خطرات امنیتی محافظت از آن اطلاعات شود ! سیستم عامل ویندوز کمپانی مایکروسافت برای رفع این مشکل، نرم افزاری جانبی را در اکثر نسخه های سیستم عامل ویندوز خود تحت عنوان Disk Defragmenter قرار داده است که همانطور که از نامش بر می آید مخصوص تفرق زدای و رفع این پراکندگی های سخت افزاری به صورت نرم افزاریست. ولی سرعت پایین و نداشتن کارایی بسیار بالای این نرم افزار ساده و جانبی سیستم عامل ویندوز کاربران به جستجو برای نرم افزاری قدرتمند تر در این زمینه کشانده است .

یکی از مطرح ترین نرم افزار های دنیا در زمینه تفرق زدایی هارد، نرم افزار Diskeeper است که در طول سالیان نسخه های متعددی از آن تحت سیستم عامل ویندوز ارائه شده و کاربران بسیاری در سرتاسر دنیا داشته و داراست .

این نرم افزار به تازگی یازدهمین نسخه و نسخه ی 2007 و جدیدی از نرم افزار قدرتمند، سریع و کارای خود در این زمینه را عرضه نموده است که از فن آوری های روز دنیا و منحصر به فردی در این زمینه سود می برد .

سرعت بسیار بالا در انجام عملیات تفرق زدایی و در عین حال کیفیت و کارایی بسیار بالا در انجام عملیات تفرق زدایی از ویژگی های خوب این نرم افزار و به ویژه نسخه ی 2007 آن است .

در ادامه با برخی از ویژگی های جدید و کلیدی نرم افزار Diskeeper Pro Premier 2007 بیشتر آشنا می شویم .

- ویژگی جدید و منحصر به فرد InvisiTasking™

این قابلیت به Diskeeper امکان آن را می دهد تا در نهایت اختقا و سرعت بالا به کار خود برای امر Defrag ادامه دهد به گونه ای که اگر شما در جریان نباشید، متوجه اجرای چنین نرم افزاری در پس زمینه ی سیستم عامل نخواهید شد !

- ویژگی جدید و منحصر به فرد Real-Time Defragmentation

نرم افزار به طور زنده هارد دیسک را زیر نظر می گیرد تا به محظ رخ دادن کوچکترین پراکندگی و چندپارگی در هارد دیسک شروع به انجام عملیات تفرق زدایی و ممانعت از گسترش آن کند.

- ویژگی جدید و منحصر به فرد I-FAAST™ 2.0

به گونه ای بسیار خاص و جالب سرعت دسترسی شما به اطلاعات با استفاده از فن آوری جدید I-FAAST™ 2.0 افزایشی معدل 10-20 درصد می یابد. به ادعای سایت سازنده ی نرم افزار، این افزایش سرعت می تواند تا 80% نیز بالا برود !

- ویژگی جدید و منحصر به فرد Fragshield

این قابلیت سبب می شودکه فایلهای حیاتی سیستم عامل شما شما به هیچ وجه دچار چندپارگی و در نتیجه آسیب جانبی که گریبان گیر سیستم می شود، نشوند !

- ظاهر ساده، آشنا، جدید و زیبای نرم افزار

- پشتیبانی خوب از لپ تاپ ها و حتی سیستم های 64 بیتی

و ...

جزئیات کامل تر به زبان سایت سازنده ....

 لینک دانلود نرم افزار
لینک
دانلود غیرمستقیم می باشد (از سایت رپیدشر).

 


عناوین آخرین یادداشت ها

خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی


اخبار ویژه سیما (20:30)