سلام - ممنون از حضور سبز شما - این وبلاگ جهت دسترسی بهتر دوستان به نرم افزارهای مورد نیاز ساخته شده - لازم به ذکر است منبع خیلی از نوشته ها مجله اینترنتی روزانه میباشد - با تشکر&&&

۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
  ۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
کامپیوتر - موبایل

شنبه 20 آبان‌ماه سال 1385
مترجم قدرتمند پدیده

 

نرم افزار PC

جدیدترین نسخه مترجم قدرتمند پدیده
Padideh Translator 8.0 + All Fonts

www.Myprosoft.net

 

 Padideh Translator 8.0 + All Fonts یا پدیده جدیدترین نسخه ی مترجم معروف و قدرتمند متون انگلیسی به فارسی محصولی از شرکت اصفهانی جویا می باشد که اخیرا نسخه جدید آن ارائه شده است.
این مترجم نسبت به دیگر محصولات رقیب، همچون پارس از سرعت و محیط کاربری بهتری برخوردار بوده و قادر است متون انگلیسی شما را به فارسی ترجمه نماید.
مترجم پدیده شامل بانک اطلاعاتی قدرتمندی متشکل از یک میلیون لغت، اصطلاح و عبارت انگلیسی برای متون غیر تخصصی و 350 هزار اصطلاح،‌ لغت و عبارت انگلیسی در زمینه‌های مختلف تخصصی میباشد، این بانک اطلاعاتی بزرگ ، پدیده را قادر ساخته تا هر نوع متون انگلیسی عمومی و تخصصی را با رعایت دستور زبان فارسی ترجمه نموده و در اختیار کاربر قرار دهد.

قابلیت های کلیدی:
- بهره مندی از آخرین پیشرفت‌های هوش مصنوعی،‌ زبان شناسی و معنائی (Semantical)
- سرعت بالا در ترجمه متون، ترجمه متون انگلیسی با سرعت 300 صفحه در دقیقه!
- ترجمه متون از طریق اسکنر، مودم، اینترنت، دیسک و تایپ در محیط برنامه
- قابلیت ویرایش و چاپ متن ترجمه شده

راهنمای نصب برنامه:
- ابتدا هر سه فایل فشرده را از لینک های زیر دانلود نمایید، سپس هر سه در یک پوشه مشترک انتقال داده و زیپ آن ها را باز کنید، رمز عبور درخواستی در هنگام باز شدن زیپ myprosoft.net میباشد.
- حال با سه آیکن روبرو میشوید: اولی فایل Text مربوط به رمز عبور برنامه است که در هنگام نصب درخواست میشود، دومی پوشه ای متشکل از فونت های برنامه است، و سومی فایل اصلی یعنی Setup برنامه است.
- پیش از نصب برنامه، فونت های موجود در Folder را، در شاخه ی Fonts در Control Panel ویندوز کپی نموده و  زبان پیشفرض ویندوز خود را چنانچه فارسی است به انگلیسی بازگردانید. (جهت انجام این کار به داخل Control Panel مراجعه کرده و در بخش Regional Language ، زبان قسمت های General و Advanced را به English تغییر دهید.)
- سپس فایل Setup را اجرا نموده و برنامه را نصب نمایید.


دانلود نسخه 8 این نرم افزار با حجم 24 مگابایتدر قالب 3 لینک وابسته به هم:

بخش اول (9.5 مگابایت) + بخش دوم (9.5 مگابایت) + بخش سوم (5.3 مگابایت) 
همه لینک ها غیر مستقیم هستند. رمز عبور فایل فشرده: myprosoft.net

 


عناوین آخرین یادداشت ها

خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی


اخبار ویژه سیما (20:30)