سلام - ممنون از حضور سبز شما - این وبلاگ جهت دسترسی بهتر دوستان به نرم افزارهای مورد نیاز ساخته شده - لازم به ذکر است منبع خیلی از نوشته ها مجله اینترنتی روزانه میباشد - با تشکر&&&

۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
X
تبلیغات
رایتل
  ۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
کامپیوتر - موبایل

پنج‌شنبه 20 مهر‌ماه سال 1385
دسترسی به دفتر تلفن و اس ام اس های فرد مقابل از طریق بلوتوث

 

دنیای موبایل

برنامه ای جالب برای بلوتوس

این نرم افزار از طریق بلوتوث می تونه دفتر تلفن و اس ام اس های فرد مقابل رو بخونه همچنین بدون اجازه طرف براش فایل بفرسته و حتی شماره شما رو داخل دفتر تلفنش قرار بده . شما می تونید لیست تماس هایی که فرد مقابل داشته رو هم ببینید و ...
طریقه کار نرم افزار بلوور 2
قبل از ورود به برنامه باید بلوتوث خودتونو روشن کنید بعد وارد برنامه شوید ؛ تو ستینگ چند قسمت داره به ترتیب توضیح میدم.
جنرال:هر سه گزینه رو تیک بزنید . برای قسمت پایین هم که معلومه تعداد گزارش های بعد از هک کردن گوشی ها رو معلوم می کنید
بلو باگ و هلومتو: تنظیمات این قسمت با قسمت هلومتو شبه هم هستن و با هم توضیح می دم . گزینه اول مربوط میشه به اینکه بعد از شناسایی موبایلی که بلوتوثش روشنه نرم افزار اجازه اعمال تنظیمات بلوباگ یا بلومتو روی دستگاه طرف رو داشته باشه یا نه. گزینه بعد اگر انتخاب بشه نرم افزار شماره تلفن های طرف رو کش میره . گزینه سوم هم مربوط به کش رفتن اس ام اس هاست . گزینه چهارم در دفتر تلفن فرد مقابل شماره ای که از پیش مشخص شده را وارد می کند . گزینه پنجم و ششم هم به دردتون نمی خوره !! و اما فیلدهای پایین . اولین فیلد تعداد شماره تلفن هایی است که می خواهید کش بروید . فیلد دوم هم تعداد اس ام اس هاست . فیلد سوم و چهارم هم که مربوط میشه به اطلاعاتی که می خواهید در دفتر تلفن فرد مقابل وارد کنید . فقط یک نکته مهم می مونه . اونم اینکه همون طور که می دونید همه شماره تلفن های دفتر تلفن موبایل ( چه مربوط به شهری باشه و چه مربوط به یه موبایل دیگه ) اولشون کد داره یعنی باید صفر رو وارد کنید ؛ اما شما نمیتونید صفر رو وارد کنید و به جای صفر باید "98+" یا "98" رو وارد کنید . مثلا شماره من "09188338498" باید به صورت "989188338498+ " یا "989188338498" وارد شود.
بلواسنارف: گزینه اول مثل بلوباگ و هلومتو است . گزینه دوم کل دفتر تلفن رو با تمام جزئیات کش می ره . گزینه سوم اطلاعات تماس رو می دزده و گزینه آخر طبق اون نشانی فیلد پایین هر فایلی باشه رو از گوشی مقابل میدزده . البته شما فقط می تونید اطلاعات مربوط به حافظه تلفن رو ور دارید. البته آدرس فایل هایی که تو حافظه ی تلفن هست رو باید توسط یه نرم افزار دیگه به دست بیارید ؛ چون اگه اشتباه آدرس رو وارد کنید هیچ فایلی رو به دست نمیارید .
مالفرمد اُبجکت: کار این قسمت هم که خیلی ساده هست و نیازی به توضیح نداره . این تنظیمات برای ارسال فایل بدون اجازه فرد مقابله.
برگردیم به منو اصلی برنامه ؛ همونطور که می دونید قسمت ریپورت مخصوص گزارش کار عملیات هکه و میگه که کدوم کارا انجام شد و کدوما انجام نشد . قسمت برید بلوور 2 هم برای اینه که یک نسخه از نرم افزار رو برای یکی دیگه بفرستید.
و اما چه جوری هک کنید . اول فایند دیوایس رو انتخاب کنید . بعد از اینکه تمام موبایل هایی که بلوتوثشون روشن هست رو پیدا کردید یکی از اونا رو انتخاب کنید ؛ یک لیست باز میشه که از اونجا میتونید انتخاب کنید که کدامیک از مراحل بلو باگ ، هلومتو ، بلواسنارف و مالفرمد اُبجکت انجام بشه و سپس عملیات هک رو شروع می کنید.
البته این نرم افزار نمیتونه بعضی از گوشی هارو هک کنه و بعضی ها رو دست و پا شکسته هک می کنه . اونایی که نوکیا دارن خیلی راحت می تونن گوشی های سونی اریکسون رو هک کنن.

 لینک صفحه دانلود


عناوین آخرین یادداشت ها

خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی


اخبار ویژه سیما (20:30)