سلام - ممنون از حضور سبز شما - این وبلاگ جهت دسترسی بهتر دوستان به نرم افزارهای مورد نیاز ساخته شده - لازم به ذکر است منبع خیلی از نوشته ها مجله اینترنتی روزانه میباشد - با تشکر&&&

۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
X
تبلیغات
رایتل
  ۩۞۩ نرم افزار ۩۞۩
کامپیوتر - موبایل

پنج‌شنبه 9 شهریور‌ماه سال 1385
بازیابی فایلها , پوشه ها و پارتیشن های حذف شده با Handy Recovery
 
 
:: بازیابی فایلها , پوشه ها و پارتیشن های حذف شده در محیطی آسان
 
توسط نرم افزار قدرتمند Handy Recovery 3.0 ::

 

بازگرداندن اطلاعات پاک شده ی هارد یکی از ضروری ترین و حیاتی ترین نیازهای کاربران حرفه ایست که می تواند از شکست و افسوس و دوباره کاری های بی شماری جلوگیری نماید .

نرم افزارهای متعدد و ضعیف و قوی بسیاری در این زمینه عرضه و معرفی شده اند ولی یکی از کوچک ترین و درعین حال محبوب ترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات حذف شده از هارد, نرم افزار قدرتمند Handy Recovery است که چند روزیست آخرین نسخه ی خود را تحت عنوان Handy Recovery 3.0 عرضه نموده است .

این نرم افزار قادر به بازیابی انواع فایل هاییست که به دلایل مختلف مانند حملات ویروس ها, مشکلات سیستم و هارد, ایراد های نرم افزاری و حتی فرمت یک پارتیشن حذف شده اند می باشد !

یکی از مفید ترین ویژگی های نرم افزار Handy Recovery قابلیت Explorer مانند آن است که به شما امکان کاوش در هاردتان و در میان فایلها و پوشه ها را می دهد با این تفاوت که به اسانی قادر به دیدن تمامی فایلهای حذف شده ی هارد خود نیز خواهید بود‌ و می توانید با چند کلیک ساده در صورت امکان و سلامتشان آنها را بازیابی کنید!

برخی از ویژگی های کلیدی نرم افزار Handy Recovery 3.0 :

- پشتیبانی سیستم های FAT12/16/32, NTFS و NTFS 5 + EFS file .

- In-depth disk scanning for certain file types - هنگام حذف شدن یک فایل اطلاعات مربوط به ان در یک فایلی تحت عنوان File Record آن فایل ذخیره می شود که معمولا نرم افزارهای عادی بازیابی اطلاعات به سراغ آن رفته و به بازیابی فایل حذف شده می پردازند . ولی گاهی پیش می آید که آن فایل ثبت نیز آسیب دیده و یا حذف شود . در چنین وضعیتی Handy Recovery با استفاده از ویژگی In-Depth Disk Scanning به جستجوی عمیق درایو برای یافتن فایل و بازیابی آن می پردازد !

- گرفتن ایمیج کامل از یک پارتیشن و ذخیره آن بر روی یک پارتیشن دیگر به عنوان نسخه ی پشتیبان .

- نمایش احتمال موفقیت بازیابی و سلامت هر فایل در کنار آن .

- بازیابی فایلها از پارتیشن های حذف شده و یا فرمت شده ! بسیاری از فایلها پس انجام عملیات Quick Format یا فرمت سریع هنوز قابل بازیابی توسط نرم افزارهای قدرتمند بازیابی هستند که Handy Recovery در صورت امکان این کار را برای شما انجام می دهد .

- قابلیت فیلترینگ برای جستجوی هرچه دقیق تر برای فایلهای حذف شده بر حسب نام, تاریخ, سایز و دیگر مشخصات ...

- قابلیت بازیابی فایلهایی که یک سر و بدون رفتن به سطل زباله ی ویندوز حذف شده اند .

- بازیابی ساختمان فایل حذف شده .

- فیلتر گذاری برای نمایش تنها فایلهای حذف شده .

و ........

جزییات کامل تر به زبان سایت سازنده .......

Handy Recovery را می توانید از اینجا :

دانلود کنید نسخه ی 3.0 را با حجم 0.8 مگابایت

English Explanations

 

کرک نسخه ی 3.0 نرم افزار :

   http://www21.fixdown.com/endown/hr30twk-2006-08-03.rar

فایل handy.recovery.v3.0-patch-TWK.exe موجود در کرک نرم افزار را در پوشه ی نصب شده ی نرم افزار کپی نمایید و سپس آنرا اجرا کنید و با کلیک بر روی گزینه ی Patch ITنرم افزار را کرک کرده و تمام محدودیت های آن را از بین ببرید !
توجه داشته باشید که هنگام اجرای Patch نرم افزار باید به طور کامل بسته باشد در غیر این صورت Patch عمل نخواهد کرد !
کرک تست شده و 100% کار می کند .

 


عناوین آخرین یادداشت ها

خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی


اخبار ویژه سیما (20:30)